`Clan Polish Navy" Call of Duty 1.1 ^PN +Klan'

`Clan Polish Navy" Call of Duty 1.1 ^PN+


#1 2007-10-08 22:16:27

Lipton

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-08
Posty: 19
Punktów :   

Historią jest następny dzień...

Klan zaczął swoją Historie około 23 września, tego właśnie dnia gracze DeVa i Lipton (bardziej znany jako Zyga) postanowili wspólnie założyć nowy klan.
Jak się okazało w fazie drugiej, nie było w ogóle pomysłu na nazwę klanu.
Nazwę klanu zaczerpnąłem z munduru poborowego "Polish Navy" i gdy wróciłem do domu, w rozmowie z DeVą zaakceptowaliśmy tą nazwę.
Początkowo klan miało otworzyć czterech graczy (Lipton, DeVa, Żółw i Gambari) lecz jak się niebawem okazało Gambari niestety ale nie ma wystarczająco czasu żeby grać.
No więc zostaliśmy Lipton, Żółw i Deva.
W następnym etapie rozwoju naszego klanu był problem z dobraniem odpowiedniego tagu, ja praktycznie w ogóle nie pracowałem nad nim za to DeVa pracował za dziesięciu (za to wielkie podziękowania), aż wszedł pewnego razu z Żółwiem na serwer i stworzyli Tag klanowy, ^PN +Nick
Skoro mieliśmy już to co najważniejsze dla  każdego klanu (Tag i Nazwę) musimy zdobyć tylko szacunek graczy,
a więc historia naszego klanu na arenie Call of Duty 1.1 dopiero się zaczyna...


@edit by Deva

W dniu 26/11/2016, pomimo ciężkich czasów i braku starej ekipy i naprawdę dobrych graczy, postanowiłem reaktywować klan ^PN+. Wiem, że będzie przed nami ciężka droga, tym bardziej, że czasy CoD 1.1 przeminęły a ludzi jest naprawdę niewiele....mimo wszystko będziemy starać się dawać dobre mecze i być aktywnym klanem na scenie. Liczymy na sukcesy i dłuższą historię teamu, niż udało nam się stworzyć w początkach jego istnienia. Wszystkim graczom, którzy tworzyć będą ze mną nowe oblicze klanu z góry pragnę gorąco podziękować!
Na koniec osobne podziękowania kieruję w stronę Adama, w grze gra pod nickiem ZaHiR-  za to, że pomoże mi czuwać nad sprawami klanu i ogarniać to wszystko i wszystkich, wtedy kiedy nie będę dostępny. Od dzisiejszego dnia, będzie viceKlan liderem.

Offline

 
www.clanpn.pun.pl Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.supergra-bakugan.pun.pl www.pomorskiotsii.pun.pl www.himavanti.pun.pl www.geografia90.pun.pl www.gdynskie-orly.pun.pl